Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmusra érdemes jelentkezni...

Erasmusra érdemes jelentkezni jövő tanévre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Lecseng a járvány addigra?
2021. jan. 31. 11:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat gondolkoztam ezen én is a napokban, de sajnos nem a legkiszámíthatóbb a dolog. A lecsengéstől és a mutációtól is nagyban függ, de simán el tudom képzelni (nem politikai indíttatással jegyzem ezt meg), hogy akár még vakcinához is kötött lesz majd.

Esetleg, ha már van kiszemelt helyed, érdemes lenne felvenni a kapcsolatot az Erasmus-os illetékessel, aki lehet, hogy már rendelkezik plusz infóval. Ezalatt azt értem, hogy lehet, hogy neki szóltak már, hogy a járvány miatt

-nem mehet hozzájuk senki

-mehet, de (többszörös) feltételekhez kötött

-mehet, de változások vannak a szabályoknál.

2021. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezni mindenképpen érdemes. Aztán reménykedsz,hogy megkapod, utána meg abban, hogy ki tudsz menni. De add be mindenképpen! Két hónapra sem lehet most előre látni, nem egy évre. Sok sikert!
2021. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 darandaliuszmusz ***** válasza:
100%

Én most jöttem haza Prágából, egy áldás és egy átok volt a vírus, online volt szóval ki be mászkáltam az országban (a határon mivel diák voltam nem állítottak meg sosem, én mehettem ki be).

Egyeteme válogatja hogy mivel mennyire toleránsak, mennyi időt kell kint lenned stb, én kb csak inni meg bulizni voltam kint, tanulni mivel online volt ezért bárhol tanulhattam , kint és itthon is.

Mindenféleképpen támogatlak, az egyetlen ami megkeserítheti az erasmust az az ha pl ebben a helyzetben nem vagy felkészülve rá hogy lehet nem lesz nyitva olyan sok minden (az akkori helyzettől és országtól függ persze)és ha egyedül mész.

Én sajnos egyedül voltam egész magyarországról szóval nem volt vicces, nehezebb dolgom volt. De összességében jó volt.

Próbáld meg, ha az egyetemed engedi, kint minden okés (lenne helyed a koliban, nincs totális lezárás) akkor próbálj legalább utána érdeklődni, az utolsó pillanatban is lemondhatod ha jól tudom, legalábbis nálam így volt.

2021. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én jövő tavaszi féléven gondolkodom. Erre nálunk március 1.-ig lehet jelentkezni, szóval nem túl jó, mert ki tudja mi lesz egy év mulva, lehet lecseng az egész, lehet ugyan itt tartunk majd.
2021. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!