Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek melyik országban...

Szerintetek melyik országban a legjobb továbbtanulni? Miért?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A jelenlegi vírushelyzetben nem szívesen látják sehol a külföldieket!
2021. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Számomra Finnország. Hipermodern minden, a tanárok 1. naptól kezdve kollégának szólítanak egyetemen, ingyen svédasztal az egyetemen, fizetik a lakhatásom, kapok pénzt azután, hogy tanulok, itt általában mindenki nagyon nyugodt természet. Főleg az utolsó, megfizethetetlen szerintem! Ráadásul a magyar egyetemekhez képest a különböző rangsorokban is elől szerepelünk. Az oktatás és minden ami az egyetemen folyik teljesen ingyenes, nincsenek rejtett költségek, pl. bizonyos vizsgák, többlet órák után se kell fizetni. Viszont én állampolgár vagyok, ezek közül nem minden vonatkozna rád, ha ide jönnél tanulni. Ezért a kérdésedet kicsit kiegészíteném, ha arra vagy kiváncsi, hogy számodra melyik lenne a legjobb, ha arra, hogy nekünk mely ország a legjobb, az természetesen más kérdés.
2021. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7%
Itt.
2021. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!