Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanítói vagy közép iskolai...

Tanítói vagy közép iskolai tanári diplomát elfogadnak külföldön?

Figyelt kérdés
Van rá lehetőség hogy alsós tanárként (tanító), el lehet külföldön helyezkedni? Illetve milyen diplomákkal lehet? Köszi a válaszokat!

2021. márc. 8. 17:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Biologia-angol szakosra gondoltam de azthiszem meg valaszoltatok amire kíváncsi voltam, lehet rosszul fogalmaztam de ilyen feluleten nem igazan tudom magamat kifejezni. Úgy tudom más kepzesnel se szeretik viszont kulfoldi tanulast nem tudok finanszirozni, csak erdekelt diplomaskent hogyan lehet kint elhelyezkedni vagy inkabb a munkas osztalynak konnyebb. Kihagytam ket evet gimi utan az orvosi remenyebe, nem tudom mi lesz meg es a masik ami erdekelt az a tanari volt. Ezert tapogatoztam hogy kint tanitani van-e lehetoseg. Koszi a valaszokat!
2021. márc. 11. 14:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Na, ez így már sokkal konkrétabb. Ezzel a párosítással szerintem nem vagy esélytelen. Viszont ha ennyire jól megy a biosz, hogy orvosiban gondolkozol, nem lenne jobb alternatíva mondjuk egy gyógytornász/dietetikus/gyógyszerész mint a pedagógus? Szerintem angol nyelvterületen ezek a szakmák simán jók lehetnek, a szaknyelvet kellene profin megtanulnod. Ráadásul a fizetések is valószínűleg jobbak egy pedagógus fizetésnél.
2021. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hat de lehetseges csak mondjuk én dentalhigienikusra gondoltam ha nem jon ossze az orvosi, mert a fogak erdekelnek inkabb. Csak ez egy uj kepzes az egyetemen es nem tudom mennyire lehet elhelyezkedni vele. Kulfoldon sajat rendelojuk is lehet magyarorszagon csak egy-kez helyre keresnek. De koszi az infot:)
2021. márc. 11. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!