Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus Hollandia vagy Portugá...

Erasmus Hollandia vagy Portugália? Többi lent :)

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik ország érné meg jobban, ha a jövőre vetítjük. Melyik ér többet a munkaerőpiacon?

Mind2 elég vonzó. Portugália nagyobb kihívás lenne. Nekem jobban bejön a táj. Viszont a kultúra nem. Hollandiában színvonalasabban az oktatás. Viszont nem annyira jön be a táj.

Megélhetés is egyszerűbb Portugáliában.

Esetleg kérhetnék tanácsot?



2021. máj. 18. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
fél év? Kb. semmit nem számít a CV-dben... Tudják a komolyabb munkaadók, hogy egy szemeszter erasmus kb. haverok-buli-fanta....
2021. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Az oktatás szempontjából valószínűleg Hollandia. Valószínűleg jobban fejlődne a nyelvtudásod, és az oktatás is nagyobb hangsúlyt kapna.

Ugyanakkor számomra minden más szempontból Portugália. Jól ki lehet jönni az ösztöndíjból, és csodálatos a táj, és egy kis országban rengeteg minden van összezsúfolva. Én nem a nagy szakmai fejlődés miatt mentem Erasmusra, hanem hogy világot lássak, ismerkedjek, magamat fejlesszem és pihenjek egy kicsit, és abszolút megérte Portugáliát választanom, nagyon sok minden belefért.

2021. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13%
Abszolút Hollandia.
2021. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!