Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus 6 hónap szakmai...

Erasmus 6 hónap szakmai gyakorlat esetén megengedik hogy egyszer hazajöjjek?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki ősztől Angliában leszek Erasmussal, egészen tavaszig. Viszont nen tudom, hogy megengednék-e, hogy decemberben hazajöhessek az ünnepekre, és mondjuk 1 hét után menjek vissza. Anyagilag nem érne meg, tudom, viszont a család miatt nagyon szeretnék 1x hazautazni.

Szerintetek ez megoldható?



2021. jún. 17. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi az offért kérdező, mit fogsz kint csinálni? Nagyon érdekel ez az Erasmus, nem voltam még így kint sehol.
2021. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Siman hazajohetsz, ott sincs tanitas akkor, nalunk is mindenki hazament az unnepekre, erasmusos, campus mundis is.
2021. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Amennyiben a cég megengedi neked hogy szabadságot vegyél ki arra az időszakra, úgy lehet. Maga a magyar szerv ami végzi az Erasmus ösztöndíj utalását pont leszrja hogy te egy hetet máshol töltöttél (nem is tudnak róla). Szóval az egész a munkáltatódtól függ illetve hogy náluk hogy szokott lenni a karácsonyi munkamegosztás, van e lehetőség esetleg home Officera
2021. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es: tartalomgyártó a social media felületeken

2-es: Igeen, csak az a baj, hogy ez ugye nem sulis Erasmus, hanem szakmai gyakorlat, tehát rendes munka, emiatt nem tudom :(

3-as: Oh nagyon köszönöm a választ! A cég maga nagyon szimpatikusnak tűnt, úgyhogy bízom benne, hogy összejönne

2021. jún. 18. 00:23
 5/5 anonim válasza:

Milyen szakról mész ki? Milyen munkára és melyik városba?


Bocsi ha én kérdezek csak nagyon kíváncsivá tett amit írtál. Szakmai gyakorlati beszámolókat szinte sehol sem lehet olvasni, csak tanulmányit.



Fogsz kapni gyakornoki jövedelmet vagy csak az Erasmus ösztöndíj lesz? Ami nagyon vékony.


Egyébként Angliába a Brexit óta Erasmussal hogy mehetsz ki? Már nem része a programnak.

2021. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!