Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » UWC kétéves külföldi ösztöndíj...

UWC kétéves külföldi ösztöndíj? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Nézegettem az UWC oldalát, ( [link] és elkezdett érdekelni a dolog. nekem nem most lenne esedékes hanem egy, vagy két év múlva, de legalább az angoltudásomat feltudom tornázni ha úgy adódik. Vannak itt olyanok akiknek barát, családtag vagy akár saját maguk megpróbálkozott vele, vagy bejutott a programba?

Ha igen, tudnátok mesélni róla egy kicsit? Például hogy meegy az oktatás, mennyire kedvesek a tanárok, melyik iskolába járt az ismerősötök vagy ti. Ha orvosi egyetem a cél, akkor is minden adott- e hozzá?


Köszönöm ha válaszolsz! :)

L



2021. júl. 4. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg mindenképpen a jelentkezési folyamatot, semmit nem veszítesz :) Illetve lesz online nyílt napuk és workshopok, ezeket is érdemes csekkolni
2022. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!