Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 6+1 féléves alapképzést...

6+1 féléves alapképzést kezdek. Szereték majd Erasmus-szal kimenni külföldre, de nem tudom, hogy ezt a 2. vagy a 3. évben tehetem meg?

Figyelt kérdés
Szóval feltétel 2 félév teljesítése, ezért gondolom a 2. év elején nem tudnék kimenni, mivel májusig kell leadni a pályázatot, 2. féléves vizsgáim pedig csak júniusban lesznek. Utána évközben, januártól nem indítanak újabb pályázatot? Ha nem, akkor a 3. évtől kimehetek? Mert az is feltétel, hogy utolsó éven nem mehetek ki. De mi az utolsó év? a 3. vagy a 4. év (gyakorlat a 4. már csak, és csak 1 félév)?
2010. aug. 28. 14:20
 1/1 anonim válasza:
Januárban is indítanak pályázatot, és azt általában május közepéig bírálják el. Szóval én a 4. vagy 5. félévet ajánlom.
2011. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!