Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Isztambulban szeretnék egyetem...

Isztambulban szeretnék egyetemre járni, de sok minden nem világos számomra. Ismersz olyan embert, aki kint tanul vagy tanult a közelmúltban?

Figyelt kérdés
Lenne néhány kérdésem, illetve segítséget szeretnék kérni. Sajnos az oldalak lefordításával sem lettem okosabb. Sokat segítene, ha valaki olyannal tudnék beszélni, aki már végig csinálta a macerás felvételit.

2021. szept. 14. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a bp-i török követséget. Szerintem segítenek. Googli.
2021. szept. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egy lány pont az elmúlt hetekben töltött fel videót YouTube-ra, hogy Isztambulban kezdi meg az egyetemi tanulmányait, szerintem ő tudna neked segíteni. Kata Hegedüs néven megtalálod.
2021. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Próbáld meg a Türkiye Bursları-t. Itt tudsz Magyarországról, ösztöndíjjal jelentkezni.

Vannak állami egyetemek (a jobbak) és magánkézben lévő egyetemek (gördülékenyebb, de legtöbbje nem üti meg az állami egyetemek színvonalát tanítás szempontjából).

Ha nem ösztöndíjjal szeretnél tanulni, akkor vagy sok pénzed kell, hogy legyen vagy nagyon talpraesettnek kell lenned és kell valaki, aki segít és átlátja a rendszert.

2023. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!