Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ismer e valaki jó ösztöndíj...

Ismer e valaki jó ösztöndíj programot külföldre?

Figyelt kérdés
A cél az lenne hogy 1 évre kimehessek Ausztriába ösztöndíj programmal. Középiskolás vagyok és olyan program érdekelne, ahol a kint töltött idő után nem kell nekem is 1 évig elszállásolnom az adott család gyerekét kölcsönösen.

2021. okt. 24. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbb középiskolai csereprogram pont úgy működik ahogy leírtad, mész is és fogadsz is külföldről.


De pár év és ha mész egyetemre, ott már az elejétől fogva gyúrhatsz Erasmusra.

2021. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Többet én sem ismerek, csak az Erasmust. Ha beszélsz nyelvet, akkor azonnyelvü helyekre guglizzál.

Èrdeklödhetsz az iskoládban is (osztályfönök, titkárság), nekik egészen biztosan van listájuk, hiszen nekik tudni kell, hogy hova irányítják a nebulókat.

2021. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!