Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mire számíthatok a Flex...

Mire számíthatok a Flex Hungary cserediákprogram harmadik fordulóján?

Figyelt kérdés
Akik már voltatok ezen a "válogatáson" valamelyik évben, tudnátok mesélni a tapasztalataitokról? Esetleg hogy mire számítsak az elbeszélgetésnél, miket kérdeznek. Vagy ez személytől és évtől függően változik?

2021. nov. 5. 14:18
 1/1 anonim válasza:

szia látom nem mostanában tetted fel a kérdésed és sajnálom hogy nem kaptál rá választ, de remélem látod és segítenél nekem mert én is rátaláltam a flex cserediák programra. Nagyon szívesen mennék, de nem tudom hogy mennyibe kerül meg hogy mennyi idő is lenne... néztem a honlapod de valahol azt írják, hogy csak 2-3 hónap és hogy csak egy pályázat van, vagy hogy nem lehet kimenni az USA-ba, de ugyanezen a

weboldalon az is ki volt írva hogy egy évre lehet menni Amerikába de semmit nem támogat... Lehet az én gépemmel van gond vagy valamit nagyon rosszul tölt be de ez felkeltette az érdeklődésem, és örülnék ha tudnál valamit mondani...

2023. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!