Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A Semmelweis Egyetem gyógyszer...

A Semmelweis Egyetem gyógyszerész szakról van lehetőség Oxford, Cambridge vagy hasonló színvonalú és hírnevű egyetemre kijutni DPhill képzésre, vagy a SE nem elég neves egyetem ahhoz hogy reális legyen ennek az esélye gyakorlatban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nyílván úgy gondolnám, hogy summa cum laude végzek, OTDK helyezést érek és megszerzem az elvárt nyelvvizsgát (TOEFL, Cambridge, stb)…

Az kétségtelen, hogy ezek nélkül esélytelen a dolog, csak arról sem vagyok meggyőződve hogyha minden tekintetben teljesen a maximumot hozom ki magamból és a legjobb eredményeket érem el, akkor sikerülhet.


Szóval az érdekelne, hogy mennyire reális cél az ilyen kaliberű egyetemek doktori képzésére való kijutás…


Előre is köszi a válaszokat!



2021. dec. 5. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Azért a summe cum laudeba
2021. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
a tanárok is beleszólhatnak, de egyébként sztem igen
2021. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Először a magyar helyesírást tanuld meg rendesen. *Nyilván és nem "nyílván".
2021. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És mire megyek a magyar helyesírással?


Konkrétan még az érettségin is maximum 8 pontot veszíthetek a helyesírás miatt, vagyis akár magyarra is mehetnék egyetemre, úgy hogy nem tudok helyesen írni…


Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy full reál szakon, egy angol egyetemen majd érdekel valakit a magyar helyesírás?

2021. dec. 6. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
Az alapműveltséghez tartozik, és ha ez az igényesség nincs meg benned, akkor mást is ugyanúgy le fogsz sz*rni arra hivatkozva, hogy nem mész vele semmire.
2021. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!