Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kevesebb vagyok, ha nem...

Kevesebb vagyok, ha nem jutottam ki Erasmusra?

Figyelt kérdés

Alapképzésen túlságosan elfoglalt a tanulás így nem is jelentkeztem, mesteren már úgy éreztem, nem akarom kihagyni, mert rengeteg előnye van, még ha ez csúszással is járt volna adott esetben. Sajnos nem kerültem be egyik helyre sem, akkora túljelentkezés volt mindenhova. Még mesteren vagyok, de már csak egy év van hátra, utolsó félévemre még megpróbálhatnám mégegyszer, de akkor ott kéne hagynom egy munkahelyet is, meg nyilván ugyanannyi kevés eséllyel indulnék, mint ezelőtt.


Az zavar leginkább, hogy karrier szempontból is előnyösebb, mert sok helyen nézik, hogy tanultál-e külföldön, másrészt meg az a sok élmény és kapcsolatépítés kimaradt, úgy érzem baromi sokat vesztettem ezzel.



2021. dec. 30. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Pontosan
2021. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Max az önbizalmad az. Amúgy nem.


Ha életrevaló vagy, akkor már egyetemi képzés alatt szerzel releváns szakmai tapasztalatot. Ez a lényeg!

2021. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Bizony jájj more most mi lesz, jájj more ebbű baj lesz
2021. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem. Sokan nem is mentek inkább Erasmusra a covid miatt az elmúlt pár évben, vagy ha voltak, részben ugyanúgy távoktatásba kényszerültek stb...
2021. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tőle kevesebb, de attól még nyilván lehet hiányérzeted miatta. Én is nagyon szerettem volna kimenni legalább egy félévre, viszont az alapképzés alatt nekem sem jött össze, anyagiak, önbizalomhiány, támogatás (ezt az egyetem szempontjából értem, nekem mindenki azt mondta, hogy csúszás lesz a vége, az oktatóink nem rugalmasak stb.) és az utóbbi időszak vírusgondjai miatt. Jövőre szeretnék elkezdeni egy mesterképzést és nagyon remélem, hogy akkor majd sikerül megvalósítanom.
2021. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nem is tudtam, hogy most már a csilivili diploma se elég ahhoz, hogy teljesértékű ember lehess, a szülők pénzén féléves maratoni partizás is szükséges hozzá. ne aggódj kérdező, erasmusra az megy ki, akinek sok pénze van (pontosítás: akinek a szüleinek...), aki valóban egyetemezni akar, az egyetemezik, nem kocsmakörútra megy külföldre.
2022. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Az Erasmus arról szól, amiről akarod, hogy szóljon, nem csak kocsmakörútra lehet menni alatta... nem mintha itthon ne lehetne az ivás, bulizás is része az egyetemi életnek akár, nem kell ahhoz külföldre menni.
2022. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt azért egyesek meglehetősen primitívek..
2022. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!