Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha mondjuk Franciaországba...

Ha mondjuk Franciaországba megyek Erasmusra, attól még végezhetem angolul a képzést?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Aki Magyarországra jön, az sem magyarul tanulja.
2021. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg kell nézni, milyen nyelvű a képzés.
2021. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem is varnak el francia nyelvvizsgat ugye
2021. aug. 28. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm most ment ki júliusban Franciaországba és én úgy tudom, hogy kell (/kellett neki) francia nyelvtudás illetve angol nyelvvizsga :)
2021. aug. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem egyetem függő. Van ahol csak francia nyelven van oktatás van ahol angolul és franciául is (ott általában mindkét nyelvvizsga kell), de van ami teljesen angol és csak azt kérnek (viszont sok helyen elvárják a C1-et, és nem minden nyelvvizsgát fogadnak el). És olyan is van ami például csak angol nyelvű szakról (tehát itt Magyarországon is angolul tanulsz) vehető fel. Meg az is számít melyik egyetemről mész, az én infóim Corvinusról vannak.
2021. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!