Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres ma Magyarorszago...

Mennyit keres ma Magyarorszagon egy kulfoldon kepzett (Anglia), es kulfoldon szerzett gyakorlattal rendelkezo szakacs?

Figyelt kérdés

A kerdesem mindent magaba foglal. Annyit tennek meg hozza, hogy eddig csak Michelin csillagos szakacsoktol tanultam es szeretem a szakmamat. 3 ev tapasztalatom van. Van egy kozgazdasz diplomam is (Magyarorszagon szerzett), es termeszetesen folyekonyan beszelek angolul. 28 eves vagyok es ferfi.

Mik a kilatasaim ilyen kvalitasokkal ma, otthon?

Koszonom a valaszokat elore is!


2011. febr. 3. 02:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos több lehetőséged van, mint annak aki nem beszél nyelvet, nincs közgáz végzettsége, és nem mesterszakácsoktól tanult, de sajnos magyarország nem fog agyonfizetni... Ha szerencséd van, keresel, találsz valami külföldi érdekeltségű jól menő patináns éttermet / hotelt. Ott szerintem egy vezető főszakács (bocsi, messze áll a szakmámtól, nem tudom hivatalosan a séfet hogy hívják) megkeresi a 220-400k HUF nettót.... efölött csak külföld jöhet szóba...
2011. febr. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!