Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Pótfelvételi írok holnap mert...

Pótfelvételi írok holnap mert sajnos az osztályom karanténba került:-(?

Figyelt kérdés
Mitt egyek?mire figyeljek a felvételin? Tényleg nehezebb a pótfelvételi?
2022. jan. 26. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Ugyanaz a tudásanyag. Ugyanazok a feladattípusok. Mitől lenne nehezebb? Olyat nem kérdeznek, ami nem tananyag biztosan. Általában a pótfelvételezők könnyebb helyzetben vannak mert gyakran megegyeznek a típusfeladatok a rendes teszttel.
2022. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,tanárom mondta hogy nehezebb de akkor ezek szerint tévedett
2022. jan. 26. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
az eleg logikatlan. elsore nem ment, masodikra akkor megnehezebbet adnak??
2022. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#ezt nem értem ezért tettem fel a kérdést,esetleg valami tanács elég erős Gimnáziumba megyek ezért jó lenne:-)
2022. jan. 26. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztaltam az előző évek feladattípusai alapján, hogy ugyanazt adják, csak más számokkal/magyarban más szöveggel. Szóval ha átnézed az eredetit, akkor sokkal könnyebb helyzetben vagy, mint mi voltunk.

3-asnak: nem megbukott, hanem nem tudott elmenni az eredeti felvételire, ezért van pótfelvételi. Ez nem olyan, mint a pótérettségi. Mindig kettő időpontot, néha hármat írnak ki, mert mindig van, aki lebetegszik.

2022. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 köszi szépen a válaszod!
2022. jan. 26. 18:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Uh..:-)
2022. jan. 27. 07:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!