Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hollandiában vagy Svédországba...

Hollandiában vagy Svédországban érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés
Másodéves pénzügy-számvitel hallgató vagyok, nagyon szeretném a mesterképzést külföldön csinálni és mindenképp Nyugat vagy Észak-Európában szabad, liberális gondolkodású országban szeretnék élni. Beszélek angolul felsőfokon illetve németül középfokon ( nem nagyon használom, szóval lehet már nem lennék B2 szinten). Hollandia, Svédország, esetleg Dánia és Finnország jöhetne szóba. A finn nyelv tudom, hogy nagyon nehéz ezért nem nagyon látok esélyt az ott élésre. Melyik országban lehetne ilyen diplomával a legjobb színvonalon élni? Mesterképzésre Finance, Digital marketing vagy Economics képzésre mennék

2022. febr. 2. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Hollandia
Svédország
Dánia
Finnország
Norvégia
11 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönne pár “nézz a neten utána”válasz, utánanéztem természetesen minden országnak, mindegyik szimpatikus, szimplán csak szeretném más emberek véleményét is meghallgatni
2022. febr. 2. 18:00
 2/5 anonim válasza:
18%
Ami liberális az nem szabad,sőt igazából az ilyen típusú országokban a legnagyobb a sajtócenzúra de mellékes..
2022. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben nem erre voltam kíváncsi :)
2022. febr. 2. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Dániáról hallottam azt, hogy az ottani egyetemeken az órákat is úgy osztják be, hogy a hallgatók napközben tudjanak dolgozni. A dán egyetemek jóval gazdaságosabbak is, sok pénzt takaríthatsz meg.


Remélem, tudtam ezzel egy keveset segíteni.:)

2022. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es!:)
2022. febr. 3. 12:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!