Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » ELTE IK programozó hallgatókén...

ELTE IK programozó hallgatóként hova érdemes Erasmus+ra menni? Milyen országba? Esetleg hol tudok érdeklődni személyesen?

Figyelt kérdés

Nincsen nagyon magas átlagom, 3 felett van nem sokkal, de szeretnék Erasmusra bekerülni. Melyek a felkapottabb országok, ahova biztosan nem mehetek? Elsősorban Németországba vagy Finnországba szeretnék menni, de gondolom ezek nagyon felkapott helyek. De Hollandiának is örülnék. (pl:

Technische Universiteit Eindhoven

Friedrich Schiller Universitaet Jena

Radboud Universiteit Nijmegen

University of Helsinki)


Ezekbe mekkora esélyem van bejutni? Ha nincs, akkor hova jelentkezhetek, ahova biztosan felvesznek?



2022. márc. 1. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj a hök külügyi bizottságánál.
2022. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
inkább az erasmus koordinátornál az egyetemeden
2022. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Két éve voltam egyetemista (BME) és nagyon kis kivétellel bárhova lehetett menni -akár minimumátlaggal is- annyira nem ment senki erasmusra..

Kivétel a UK egyetemei voltak illetve a német elitegyetemek (TUM, TUB).

2022. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, jelentkeztem, már csak a papírok miatt kell valakihez fordulnom, meg elméletileg Önéletrajzot kell írnom.
2022. márc. 5. 01:28
 5/17 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nyelvvizsga hiánya mennyire gond? Természetesen értem amit angolul mondadnak egy B2 szinten, de beszélni csak B1 szinten tudok.
2022. márc. 6. 14:44
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
az kevés
2022. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
MI kevés? a szövegértés vagy a beszéd? Vagy hogy nincs nyelvvizsga?
2022. márc. 6. 14:51
 8/17 anonim ***** válasza:
a B1-es szint és kell vlmilyen nyelvvizsga igazolás
2022. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
min B2-es kell
2022. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem találtam sehol olyat hogy kéne nyelvvizsga igazolás, pedig elég sok oldalt átnéztem. Miért szükséges a B2es beszéd, ha csak hallgató vagyok?
2022. márc. 6. 15:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!