Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus melyik félévben ajánlott?

Erasmus melyik félévben ajánlott?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kereskedelem és marketing alapszakon (7 féléves képzés) melyik félévben lenne célszerűbb Erasmusra menni? Idén fogom elkezdeni az egyetemet, viszont nem lenne jó utolsó pillanatban kapkodni az információszerzéssel és a papírokkal.

Személyes tapasztalatok alapján melyik országot ajánlanátok? Elsősorban Hollandiát néztem, hiszen ott több angol nyelvű képzés is van, valamint a lakosság közül többen is beszélik az angol nyelvet, viszont más országok sincsenek kizárva.



2022. ápr. 2. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne a tanulmányaid elején menj, mert nem biztos, hogy minden tárgyat be tudnak fogadni itthon a kinti tanulmányaidból és könnyen csúszhatsz.

Szerintem Erasmus a 2. évben jobb amikor már belerázódsz az egyetemi dolgokba és esetleg 2-en kimentek egy csoporttárssal, meg egyeztettek a tárgyakról, hogy mit hogy vegyél fel hogy beszámítsanak mindent. :)

De az első évben és az utolsóban nem jó mert utolsó évben már a szakdogával kell foglalkozni illetve hogy minden vizsga meglegyen

De szerintem Hollandia, Lengyelország,Anglia, Spanyolország jó választás :)

2022. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!