Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen külföldi államilag...

Milyen külföldi államilag támogatott egyetemek vannak ahol villamosmérnökire tudok menni?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek és a magyar gazdasági viszonyokat elnézve elgondolkodtam, hogy lehet jobban járnék, ha külföldi egyetemen tanulnék tovább. Szerintetek jó ötlet? Anglián, Írországon gondolkoztam, de szóba jöhet Németország és Hollandia is. De ha más országból tudtok ajánlani, azt is megköszönöm. Illetve az is érdekelne, hogy mennyiből lehet megélni, ha van valakinek tapasztalata.

2022. júl. 13. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A BREXIT megvan...????


Angliát ejtheted...

A többi elvileg szóba jöhet.


Bécsi TU nem érdekel? Jó közel van. :)

2022. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Ausztriát javaslom.Graz vagy Bécs.Elōbbibe még felvételi sem szükséges,csak beiratkozol és kész.Persze nemzetközi német nyelvvizsga feltétel.
2022. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!