Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van egy nagyon kedves és...

Van egy nagyon kedves és kedvenc tanárom az Erasmusos felévem alatt, arra gondoltam adnék neki valami ajándékot mielőtt hazamegyek. Egy rajzra gondoltam, mert tudom mit szeret. Szerintetek túlzás?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem túlzás, biztosan örülni fog neki.
2022. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A rajz jó ötlet bár kissé ovodás-ált.isis szint (nem bántásból).

Mit szólnál egy vörösborhoz egy szép ajándéktáskában amire az üzenőfülére ráírsz hogy “szívből köszönöm a támogatást, minden jót, xy”

2022. júl. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, miért lenne óvodás szint. Ha a kérdezőnek amúgy is prioritás a rajzolás, jó is benne, akkor nem gondolnám, hogy kisgyerekes ajándékozó szint.
2022. júl. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy iszik-e a tanár, rajzolni viszont szépen tudok, ebben biztos vagyok. Szóval nem pálcika embereket csinálnék. :D
2022. júl. 14. 08:50
 5/6 anonim válasza:
93%
Szerintem, ha szépen rajzolsz akkor rajzolj neki, de adhatsz hozzá egy doboz csokoládét is. A rajz az biztos, hogy nem túlzás.
2022. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát valóban elég ovis :((
2023. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!