Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Emberek, akik Debrecenbe...

Emberek, akik Debrecenbe jelentkeztek pszichológiára (?).

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy külföldi tanuló vagyok és a debreceni egyetemen a pszichológiát jelöltem meg, és úgy mutatja hogy 408 pontom van. Megjelöltem a fizetőst és a nem fizetőst is. Ezzel szerintetek van esélyem hogy felvegyenek? Akik szintén ide jelentkeztek, hány pont jött össze?:)

2022. júl. 14. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az államilag támogatott képzésen évek óta 430 pont fölött van a ponthatár, és nagyon valószínűtlen, hogy most ilyen sokkal csökkenjen. Az önköltséges képzésen pár éve még előfordult, hogy 400 pont sem kellett, de tavaly pl. egy embert vettek fel ide 439 ponttal, tavalyelőtt pedig senkit. 408 pont alapból nem szokott elég lenni pszichológia szakra (a többi egyetemen sem), de azért ne add fel! Ha úgy van, érettségizz újra, és próbáld meg jövőre. :)
2022. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!