Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi felvételire való...

Külföldi felvételire való felkészülés egy hónap alatt?! Lehetséges?

Figyelt kérdés

A baratom gondolkodik pszichologia kepzesen kulfoldon, de csak gondolkodik.

Hiaba magyaraztam neki, hogy rengeteg minden kell egy ilyen felvetelihez , az ő ismerőse szerint “csak” egy felveteli elbeszelgetes van, semmi tobb

Kerdesem az lenne, hogy ugye hogy ez hulyeseg?

Alapbol december vege van lassan, nincs semmi anyaga, felsofoka, olyan jegyei amivel kiemelkedne-a legrosszabb hogy a tanacsomat se fogadja meg, hogy erre igenis tudatosan keszulni kell :/


Ki se nezett egy egyetemet se meg, az orszagot se tudja

Lehetseges igy felvetel, vagy csak egy szep abrand marad?


En tamogatom mindenben csak azt nem veszi eszre hogy erre tudatosan kell keszulni, es csak egy tetel megtanulasert nem fogjak felvenni:/

A magyar egyetemi pontszamert is kuzd jelenleg, na de kulfoldre konnyebb lenne bejutni?

Hogy mukodik ez?



2021. dec. 19. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudja milyen egyetemre és melyik országba menne..

Valamint azzal sincs tisztában, hogy mi kell a felvételihez. Elmondásod szerint még magyar egyetemre is alig jutna be, amit lássunk be, nem nehéz összekaparni az érettségivel és plusz pontokkal.


Szerintem ne vedd komolyan, mosolyogj egyet, veregesd meg a vállát, és tudasd vele, hogy maradjon a földön.

Persze, jó dolog az ha hiszel benne és támogatod, de ezek az álmok így egyenesen irreálisak.

A kérdésre meg így nem lehet válaszolni, hisz minden országban más az eljárás.

2021. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyebkent igen, egyetertek. Amugy nagyon jo kepessegu, csak van benne egy eros lustasag faktor, ami erosen hatraltatja. Illetve hogy nem tudatos, kovetkezetes

Megis en lettem emiatt “cinikus” hogy nem hiszek benne

2021. dec. 19. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nagyon tág. Előbb nézze ki az orszàgot, hogy hova menne, az egyetemet, és utàna gondolkozzon el azon, hogy oda hogy menne ki. Egyàltalàn a nyelvtudása megvan?
2021. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!