Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan mukodik az Erasmus...

Hogyan mukodik az Erasmus program ? Megèri ?

Figyelt kérdés

Lenne lehetosegem kint tanulni egy szemeszterben, de nem igen sokat mondtak meg el es erdekelne, olyan velemeny aki mar volt kint.


Levelezois vagyok akkor kint is ugyan ugy maradnek levelezon,?

Ha nem teljesitem a max kreditet vissza kell fizetni ?

Szallas stb. Ezek hogy mennek?


Koszi elore is



2022. nov. 23. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam volt Erasmussal külfölödn egy szemesztert

Ugyanúgy be kell járni az elöadásokra/gyakorlatokra, mint itthon (külföldön nem ismert a levelezö képzés), és természetesen meg is kell szerezni a szükséges pontokat.

A szállást neked kell intézni, nem "kapsz".

Amit adnak pénzt, az nem túl sok, emellett kell még, ha normálisan akarsz élni, mármint rendesen enni, lakni, közlekedni, stb.

2022. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom, tehat ha munkam nincs es nincs felre teve akkor teljes deficit :D megprobalom megoldani, hogy home officebol dolgozhassak de ha ugyan ugy be kel jarni nappalin eleg necces

:(

2022. nov. 23. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Bocs, de ha elvagy valamerre külföldön, akkor hogy akarsz bárhogyan dolgozni tanulás mellett? Egyébként ilyen esetre ki szoktak venn fizetés nélküli szabadságot és nincs probléma
2022. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Home officebol barhonnan dolgozhatom jelenleg is igy teszem. Annyi hogy levelezoin vagyok itt.


Fizetesnelkuli szabi meg vagy 4 honaoig az meg eleg huzos sajnos mert gondolom annyi osztondijat nem adnak.


Akkor mar lehet jobb gyakorlatra menni

2022. nov. 24. 01:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most erasmusozok, és életem élménye. Ha kell dolgozz előre mert nagyon megéri akárhova is mész
2022. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az oke hogy jo, csak penzben nem tudom mennyi, mi az amit en allok es kb mennyi. Mert nekem munkanelluli szabira kell mennem addig, nappaliskent nem tudok dolgozni majd. Es elore kell terveznem
2022. dec. 12. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bocsi, de nem itt kellene kérdezni. Minden egyetemen más a büdzsé. Én minden kiegészítő támogatást megkaptam, több mint 800 euróm volt havonta. De ez egyedi, nem releváns, valaki nem kap ennyit. Az alapösztöndíj semmire sem lesz elég, azzal készülj akárhova is mész+ ha akarsz utazgatni, szórakozni akkor pláne
2022. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!