Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Grazban van olyan egyetem...

Grazban van olyan egyetem ahol magyar nyelven lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2023 májusban fogok érettségizni és a nyáron kiköltöznék Grazba. Érdeklődnék, hogy valaki tud e segíteni abban hogy ott van e olyan egyetem ahol magyar nyelven van lehetőség tanulni.Ha igen, akkor hogyan lehet jelentkezni, egy elérhetőséget és információkat tudna e küldeni valaki.

2022. dec. 14. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2022. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudsz németül, mért akarsz grazba költözni? hagyd inkább békén szegényeket, elég bajuk van nélküled is.
2022. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, tehát 18 évesen ennyire tájékozatlan vagy?

Mégis, mit szeretnél egyetemen tanulni???

2022. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiköltözöl Grazba és szeretnél magyarul tanulni, az egyetlen lehetőség, hogy beiratkozol egy hazai egyetem valamelyik távoktatási képzésére. De ekkor is valószínűleg meg kell oldanod a vizsgákra való hazautazásokat.
2022. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kimennél külföldre azért hogy magyarul tanulj? Ilyet se hallottam még.


A legtöbb egyetemen max angol nyelvű képzés érhető el a helyi nyelven kívül. Kivételt képeznek ezalól az olyan helyek ahhol több nemzetiség is jelen van pl románia

2022. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!