Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Online mesterszakokat keresek....

Online mesterszakokat keresek. Ismertek jó és megbízható, angol nyelvű képzést, esetleg végeztetek ilyet?

Figyelt kérdés
Az alapszakot Magyarországon, infó szakon végeztem. Olyan (nem feltétlenül IT) mesterszakot keresek, amit 100%-ban online el lehet végezni angol nyelven. Személyes tapasztalatokat is szívesen olvasnék egyes intézményekről, pozitív és negatív is érdekes.

2022. dec. 27. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Na de mi lenne vele a célod? Milyen munkát szeretnél majd? Vagy csak annyi, hogy eggyel több papírod legyen?
2022. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sem a stílust, sem a választ nem tudom értékelni.
2022. dec. 27. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
MIT-nak az összes órája fent van online.
2022. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Én mesterszakos diplomát szeretnék szerezni online.


Esetleg az International University-t ismeri valaki?

2022. dec. 28. 01:33
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Sem a stílust, sem a választ nem tudom értékelni."

Hogy oda ne rohanjak! :D


"az International University-t ismeri valaki?"

Igen, de esetleg nem fog tetszeni a stílusom. :D

2022. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Full online szerintem nincs, nálunk kb a fele jelenléti, de jóval kevesebb az óraszám mint alapképzésen
2023. jan. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Full online magyarul biztosan nincs. Angol nyelven külföldi egyetemen sokféle van, csak személyes tapasztalatokat szerettem volna hallani róluk. De úgy látom, rossz helyen kérdeztem.
2023. jan. 1. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!