Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában hogy van az oktatási...

Angliában hogy van az oktatási rendszer? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vagyis London környékére gondolok hogy ott hogy van ez. Először is azt akarom kérdezni hogy ott hogy van az óvoda. Milyen fajta iskolák vannak (írjátok le légyszi hogy magyarul mi a neve meg ott hogy hívják angolul) meg milyen sorrendbe kell őket járn. A gyerekek hány évesek amikor járnak ezekbe az iskolákba vagyis pl hány évesek a 2.évfolyamba stb.

Mert ahogy az interneten nézem ott mindenhol máshogy van és akkor most nem tudom melyik a jó.

Esetleg olyan ember írhatna aki kint él Angliába. Vagy aki nagyon nagyon sokat tud erről.

Fontos lenne. Előre is köszönöm!



#Anglia #angliai oktatásrendszer
2023. márc. 12. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Azt vedd figyelembe, hogy anglia már nem EU tag, megszűnnek ezek a jogok, külön tartózkodási engedélyeket kell kiváltani, illetve nem kötelesek téged fogadni. Teljesen más jogszabályok vonatkoznak az országra, mint eddig akár egy évvel ezelőtt is! Nem nagyon szívelik odakint a külföldieket, migránsozzák őket, a magyar-lengyel-román-szlovák-szerb, az mind "polák" a számukra, jobban rühellik a közép európaiakat, mint az arabokat, mert a közép európaiak műveletlenek, isznak stb... nem szeretnek dolgozni, tanulni! Ennek tudatában akarj egy EU-n kívüli országba iskolába menni!
2023. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal az angol oktatási rendszerben is 12 év alatt lehet eljutni az érettségiig, de az általános iskola 5, a középiskola 5+2 éves. Az ötödik középiskolai év után kisérettségit tesznek, majd a 12. után rendes érettségit, amivel tovább lehet tanulni. Ebben a két évben csak az általuk választott tárgyakat tanulják, lényegében egyetem-előkészítő.
2023. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló .

Jó nagy baromságot írtál!

15 éve élek Angliában és egyszer sem éreztem semmi olyasmit amit leírtál. Sőt! Engem nagyon is szeretmek és megbecsülnek.

Sokkal többet kaptam az emberektől itt mint Magyarországon kaptam volna egész életemben.

Legjobb döntés volt ide jönni és nem mennék vissza semmiért sem!

Szép napot !

2023. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki akarsz vándorolni vagy csak nyelvvizsgára készülsz, ahol ez az egyik téma?
2023. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi vagyok rá mert érdekel
2023. márc. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!