Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A dániai tanulás a munkásgyere...

A dániai tanulás a munkásgyerekek egyetlen jövője? Idehaza lehúzza a népet az egyetem, Dániában ingyen van.

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Szabad megkérdezni, hogy miért lettem lepontozva? Mi az, ami nem hihető? Az, hogy van rendes ösztöndíj, vagy az, hogy rezsi és lakbér nélkül ki lehet Németországban jönni havi 640 euróból? Félreértés ne essék, a százalékom lesz@rom, de kár lenne, ha a fiatalok bevennék, hogy a külföldi tanulás a gazdagoknak van fenntartva.
2023. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Na mi Van? Semmi válasz a kérdésemre? Akkor megnyugodtam, csak a szokásos irigykedés.
2023. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Huuhhhhh olvasva a kommenteket, jokat nevetek :))))))

Sokatok nagyon jol "tudja" milyen Nyugat-Europaban (Daniaban) tanulni :)))


(Udvozlettel egy tanarnonek a fia, aki Daniaban tanul)

2023. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 xp ali ***** válasza:
Bedőltél a reklámoknak. Dániában ingyen van az egyetem, de q drága az élet. Itthon is ingyen van az egyetem, ha olyan szakra jelentkezel, ahová van elég pontod az állami finanszírozott keretbe.
ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt is Fletó tette tönkre!
ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!