Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mik a különbségek a magyarorsz...

P.Styles kérdése:

Mik a különbségek a magyarországi pszichológiát oktató egyetemekben,illetve hogyan kell külföldről (Romániából) átjelentkezni a képzésre?

Figyelt kérdés

Mik a különbségek a magyarországi pszichológiát oktató egyetemekben? (károli, elte, pázmány, pécs, szeged, debrecen)

Előnyök-hátrányok? Melyik miért jó vagy jobb?

Illetve van olyan, aki külföldről jelentkezett át magyarországi képzésre (első két félév, 60 kredit megvan)? Mi a menete, milyen fordítások, okmányok kellenek? Mik az átvételi követelmények egyes egyetemeken? Próbáltam érdeklődni a folyamatról, de kevés információt kaptam és minden egyetemen más és más az átvételi eljárás. Akinek van tapasztalata a magyar pszichológiát oktató intézményekről vagy jelentkezett már át külföldről az említett egyetemek egyikébe, az kérem ossza meg a tapasztalatait.

Köszönöm.



#pszichológia #elte, #károli, #pázmány, #szeged, #pécs, #debrecen #ppk #de #kre #szte #pte #átjelentkezés, #átvételi eljárás #kreditátvitel, #kredit #külföld, #belföld, #egyetem, #oktatás
2023. jún. 30. 11:16
 1/1 anonim válasza:
NE CSALJ a kulcsszavakkal baszdmeg!
2023. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!