Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha kapok erasmus ösztöndíjat...

Stucy kérdése:

Ha kapok erasmus ösztöndíjat akkor alkalmas vagyok a munkanélküli segélyre?

Figyelt kérdés

Szeptembertől, ha megnyerem az Erasmus+ pályázatot, akkor kimennék szakmai gyakorlatra. Alapvetően távoktatáson vagyok egyetemen, mellette dolgozom főállásban.

A kérdésem az lenne, hogy ha felmondok a munkahelyemen, akkor el tudok-e menni munkanélküli segélyre, úgy, hogy közbeb kapok erasmus ösztöndíjat? Úgy tudom, hogy ha van valamilyen bevételemvan akkor nem lehet munkanélküli segélyt kérni, de nen tudom, hogy az ösztöndíj annak számít.



2023. júl. 19. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de erről meg kéne kérdezned a megyei illetőségű kormányhivatal foglalkoztatási osztályát, ahol egyébként az álláskeresési járadékot (mert mostmár így nevezik) igényelheted.
2023. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!