Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Segítséget kérek tőletek,kedve...

Segítséget kérek tőletek,kedves romániaiak,erdélyiek.(?)

Figyelt kérdés

Szóval,állatorvos szeretnék lenni,és a segítségeteket szeretném kérni.

Szóval...,kémiából jelenleg 7-es,8-asra állok,és ugye az állatorvosihoz kell az emelt kémia(meg a biológia)...szerintetek így sikerülhet?Ja!Azt hozzátenném,hogy Magyarorországon szeretnék továbbtanulni. Ha így nem sikerülhet,tudna valaki ajánlani könyveket,vagy valami módszert amivel az alapoktól tanulhatom a kémiát?Mármint inkább a 8.-os és 9.-es kémiában kéne javulnom.Kérlek,segítsetek!

A napokban eléggé elbizonytalanodtam,és más személy is elbizonytalanított.

Kérlek!Tudom,hogy még nem késő elkezdenem a tanulást!



2023. szept. 10. 02:09
 1/4 anonim válasza:
Szia! Igaz én Magyarországon élek, de nekem is cél az állatorvosi, attól függ mennyire veszed komolyan a tanulást, hallottam olyanról aki 3-as 4-es volt általánosba, aztán orvosira ment, és fel is vették. A Mozaik-os könyveket nagyon ajánlom, van hozzá online tanananyag is, és benne van az emelt érettségi követelmény, a mi sulinkban ezekből tanítják a boiszt, kémiát.
2023. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2023. szept. 23. 19:41
 3/4 Vidonka válasza:
szia! én beszélnék egy olyan frissen végzett diákkal/vagy jelenleg is állatorvosin tanuló emberkével aki kicsit el tudna igazítani, hogy mégis hogyan néz ki egy felvételi. Miket tanulnak, stb.
2023. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 tényleg?!Az nagyon jó lenne!
2023. okt. 27. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!