Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi kell ahhoz, hogy Amerikában...

Mi kell ahhoz, hogy Amerikában tanulhassak tovább?

Figyelt kérdés
Természetesen angol nyelvtudáson kívül.

2023. szept. 14. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Előszöris sok-sok pénz.
2023. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Kb 170-200 millió forint alaphangon a tandíjra, lakhatásra és szerényebb megélhetésre + angol nyelvtudás és mehetsz.
2023. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez igen drága mulatság, úgy néz ki marad a B terv akkor, Svájc vagy Németország, bár Svájcba jobban vagyok.
2023. szept. 14. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Az aztán egy olcsóbb hely.
2023. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Németországnak már utánanéztem, sok képesítést fizet a német állam. Meg különben is vannak magyarok, akik kint tanulnak, szóval nem fogom lemondani róla, hát ez az álmom.
2023. szept. 14. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, én drukkolok neked.
2023. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok magyar egyetemnek vannak nemzetközi szerződései, tanuló csere és egyéb megállapodásai külföldi egyetemekkel, ahova lehetőség van kiutazni. Akár az is előfordulhat, hogy kaphatsz ösztöndíjat és egyéb támogatásokat is. Minél jobban tanulsz, na meg ha a megfelelő egyetemre jelentkezel, akkor jobbak az esélyeid ilyesmire.


Ha már egyetemre jársz, akkor fordulj a nemzetközi kapcsolatok és vagy ERASMUS osztályokhoz felvilágosításért!


Ha még nem jársz egyetemre, akkor érdemes lehet kérdezősködni az egyetemeknél, hogy kinek milyen országokkal és egyetemekkel vannak szerződéseik.

2023. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!