Bolognai egyetem milyen?

Figyelt kérdés

Olaszországba a Bolognai egyetemen szeretnék tovább tanulni majd,esetleg van valaki magyar aki ott van és tudna mesélni az ottani életről,hogy pl milyen az oktatás az emberek meg hogy milyen lakasba él ott kint hogy albérlet vagy saját háza van és hogyha albérlet akkor átlagban mennyi a lakber meg ilyen hasznos tudni valokat.

Most mégcsak 14 vagyok de k.suli után nagy almom lenne ott tanulni.



2023. szept. 15. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ha az egyetemről semmit sem tudsz, akkor miért ott akarsz tanulni? Ez olyan kamaszos butaságnak hangzik.
2023. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Olyan, mint a spagetti, jól hangzik, meg jól néz ki, de bárki el tudja készíteni.

Ahogy első is írja semmit nem tudsz miért ott akarsz tanulni.

2023. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link] Itt láthatsz albérlet árakat. Bologna az egyik legdrágább város (ha nem legdrágább). A fiatalok, akik nem a szüleikkel élnek, leginkább szobát bérelnek. A szobaárakat 400 euró felett kell elképzelni. Inkább 500.


A Bolognai Egyetem Olaszország legjobb és legnehezebb egyeteme, de én nem tanultam ott, így tapasztalatom nincsen. Ahogy látom, most minimum 2100 Euró a tandíj évente.


[link] ezt találtam neked.

2023. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!