Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Aki hallott már a Collegium...

Aki hallott már a Collegium humanum egyetemről? Mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Honlapjuk alapján jónak tűnt, de nagyon sokan rossz tapasztalatokról írnak (pl.nem biztos hogy Mo-n honosítható a diploma végzés után, alacsony az oktatás színvonala, lehetetlen ügyintézés). Engem nem győzött meg, nem hiszem hogy a közeljövőben jelentkeznék.
2023. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én jókat hallottam róla, és eddig minden kérdésre válaszoltak, bár tényleg van akinek nem tetszik.


Most kezdem majd a félévet :D

2023. okt. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es,majd írsz decemberben a tapasztalataidról? Engem nagyon érdekel
2023. okt. 10. 10:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem felejtem el mindenképp :D
2023. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakon kezded? Ha esetleg a pszichológiáról tudsz majd valamit (oktatás minőségére gondolok főleg), akkor megírod majd később kérlek? :)
2023. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én vagyok a 2-es.


Menedzsment Bsc-n kezdtem, és teljesen meg vagyok elégedve idáig.

A “sok” negatív komment itt gyakorin elenyésző azokhoz képest akiknek semmi gond nincs az intézménnyel.

(Több 100 ember évfolyamonként). Jellemzően azok jönnek ide akik néhány hét után kiiratkoznak, vagy pl nem is fizették be a tandíjat határidőre.. (ilyenre is volt példa, ezért nyilván sérelmezik amiért nem folytathatják a tanulmányaikat.)


Az oktatás rendben zajlik, vissza nézhetők tényleg. A tanárok is elég jók, tapasztaltak nagyon sok gyakorlati példát hoznak amit a munkába könnyen tudsz hasznosítani. A vizsgákról egyelőre még nem tudok nyilatkozni, az majd csak jövőre lesz aktuális.


A pszichológia képzésről sajnos nem tudok sok mindent, de ott is hasonlóan esténként van az oktatás. Nekünk is van első félévben pszichológia óra, amit okleveles pszichológus tart aki szintén otthon van a szervezeti pszichológiában.

dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
febr. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez egy jó egyetem. A rektor előzetes letartóztatásban harminc vadpontban.plusz hat ember szontén letartóztatva
febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!