Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi kell ahoz hogy Amerikában...

Mi kell ahoz hogy Amerikában az egyesült államokban folytassam a tanulmányaimat?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok a gimnáziumban.

Ügyvéd szeretnék lenni, de nem itt Magyarországon!

Megfelelő Angol tudással rendelkezem, anyagilag is jól áll a családom, tudjuk fedezni az Amerikai költségeket.

Mi ennek az Külföldi tovább tanulásnak a procedúrája?

Semmit nem tudok erről.

Csak normális válaszokat kérek, de linket Nen kérek, mert abban nimcs részletes magyarázat.



2023. okt. 17. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

egyszerű, kiválasztod a egyetemet, elolvasod, mit kell beadni a felvételihez, megszerzed a szükséges dolgokat, szüleid fizetnek, azokat a dokumentumokat beadod, szüleid perkálnak, ha felvesznek, szüleid még többet fizetnek, és öntik bele a milliókat a te gyerekes "amerikába megyek nagyzolni mert olyan szuper újgazdag kis szrcsimbók vagyok" tervedbe, vesznek kollégiumot, tartózkodási engedélyt, tandíjat, biztosítást...

de nem vesznek fel, egy lusta és funkcionális analfabéta, elszállt kamaszra nincs szükség odakint se.

2023. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 nem ismersz, akkor miért ócsárolsz?

Egyáltalán nem vagyok kamasz, sem olyan mint aminek leírtál.

Miért baj ha ott akarok tanulni a jobb élet reményében?

Jó életem van a szüleim által, de nem számíthatok rájuk egész életben.

Ha itthon lennék egy ügyvéd a fizetésem fele elmenne a rezsire, ilyen árak mellett jól meg sem élnék!

Várom továbbra is csak a normális válaszokat.

2023. okt. 17. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelő angol tudással rendelkezel, akkor válaszd ki az egyetem weboldalát és olvass, jogászként amúgy is hozzá kell szoknod, hogy magadnak kell értelmezni a szövegeket.

Hajrá

2023. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 jól leírta a lényeget.
2023. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul sem tudsz, nem angolul...
2023. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Minek írtok ide ha nem tudtok a kérdésre válaszolni?

Mi van veletek?

A hármas válaszolónak köszönöm, de az egyetemek weboldalán nincs rajta az hogy a külföldieknek miket kell elintézni hogy bekerüljenek az amerikai főiskolára/egyetemre.

2023. okt. 17. 17:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6, de rajta van.
2023. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Random rákerestem az USA egyik híresebb, jogból kimondottan erős egyetemére és bizony van külön fül a külföldieknek.


[link]


Google-ba: '[Egyetem neve] international addmission/applicants' Garantálom, hogy minden egyetemnél lesz találat.


Illetve a nagykövetségük oldalán is vannak infók:


[link]

2023. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hagyjátok rá, a jövő értelmiségije azt szerette volna, ha pontról-pontra leírjuk, hogy melyik papírt, hova, hány példányban kell beküldeni, pontosan hova menjen a fordításokért, és hol mire kell kattintani, hogy úgy tudja előadni anyuéknak, mint bombabiztos tervet.

amúgy nem, bocsi, aki érettségi előtt közvetlenül még mindig azt tervezi, hogy hogyan fog sokmillió forintot kihisztizni a szüleitől, hogy hollywoody tinisorozatot játszhasson a szupermenő Amerikában, és legyen miről posztolgatni, az mesze nem felnőtt még, hanem egy taknyos, buta kis kölyök.

2023. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8 köszönöm szépen.

#9 veled meg mi a fene van?

Miért beszélsz így velem?

Igen azt akartam hogy valaki leírja hogy hogyan és mit kell elintézni.

De ha te nem akarod leírni akk neked nem kell.

2023. okt. 18. 08:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!