Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kpop trainee akarok lenni és...

Minhoe kérdése:

Kpop trainee akarok lenni és kiutazni Koreába, megéri?

Figyelt kérdés
Kpop trainee szeretnék lenni,még minél hamarabb amíg még fiatal vagyok. De nem tudom, hogy megéri e csak azért kiutazni Koreába és évekig elhanyagolni a tanulást, (mivel olyan sokat kellene ott gyakorolnom, nem beszélve arról, hogyha debütálok sikeres idolként akkor biztos, hogy semmi idôm nem lesz az iskolára),de a végén lehet, hogy nem is debütálhatok. Megéri?

nov. 9. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.


Még azt is vedd figyelembe, hogy mit fogsz majd csinálni 30+ éves korodban, ha kiöregedtél az idolkodásból.

nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Egyáltalán nem.
nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
A másodk videójából láthatod, hogy milyen kis cukormázas az egész... 😊
nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
10%
Ez a videó van minden ilyesmi kérdés alatt, és már egy milliószor felfoghattuk, hogy milyen! De ez meg már éves videó, nem hónapos! Az akkor volt, és lehet, hogy egyik ügynökségnél ilyen, de másiknál lehet, hogy nem! Azért erre gondoljunk már!
nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nevetséges hozzáállás.

De hát ki vagyok én, hogy megállítsam a kérdezőt. Majd ha naponta alig ehet 4-500 kalóriákat meg magát kizsákmányolva tör egy olyan cél felé, ami szinte egyenlő a nullával.

Vagy egyáltalán 16 éves, kérdező?

nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

5ös, a 2es videója 4 éves, nem 10, mielőtt így állítod be. Négy év alatt nem változik meg a szakma és senki nem h.lye hogy szar ügynökséghez megy, ez az átlag.


Egyébként linkelnéd már azt a millio kérdést ahol ez a videó volt légyszi, sajnos lemaradtam róluk...

nov. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
82%
Nem. Az első nem. Velem ugyan ez volt ne aggódj, szerintem ezen minden kpop rajongó átesik. Én is ugyanígy jöttem a gyakorira mint most Te, és olvasgattam ahogy a hasonló jellegű kérdésekre olyan válaszok érkeztek hogy "ne akard elrontani az életed" meg "ez csak egy kamasz hóbort, majd kinövöd" és talán most Te is ugyanazt gondold mint én gondoltam, hogy majd én leszek az első magyar aki megmutatja hogy ez nem lehetetlen, és persze lehet hogy tényleg te leszel DE. Pár tényezőt vegyünk figyelembe. Az idolok rengeteget betegeskednek, és a legtöbbről még nem is tudunk, mert ők simán elmennek koncertezni attól függetlenül hogy fáj a fejük, hasuk, hátuk, gerincük, lábuk, stb. Gondolom Te is utánna olvastál hogy mikkel jár a kpop idol lét, és ez most nem rettent el de hidd el nekem hogy fog még változni az értékrended. Ami még nagyon fontos a többi hátrányon kívül amit most nem szeretnék felsorolni, az az, hogy azért 'K'-pop, mert KOREAI. Nos, akárhogy gondolkodom, hacsak nem csörgedezik benned egy kis koreai vér, nem vagy koreai. A japán, kínai, maximum thaiföldi idolok még elmennek, de mostanában egyre több amerikai, fehér emberke keveredik ide, ami azért is szar, mert ha így haladunk, egy évtized múlva már nem az lesz a különleges ha egy-egy nem ázsiai kpop idol debütál hanem az, ha egy-egy koreai megfordul itt ott. Szóval ezt így nem igazán támogatnám. Nem szeretnélek és nem is tudlak lebeszélni, várj 1-2 évet és nézzük meg hogy még mindig így gondolkodsz-e. Egyébként a Dél-Koreába való kiutazás szupcsi ötlet, csak ugyebár az sem 2 Ft. De ha szüleid engedik akkor hajrá.
nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Huh. Van rá példa hogy külföldi kpopossá válik de fontos hogy nagyon sok mindenre gondolj. Táncolni, énekelni tudni kell, ha valamelyik nincs akkor arra rá kell gyúrni. Viszont elég nehéz út all előtted. Attól is függ hány éves vagy. Ha 20 felett akkor sztem már késő.
dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!