Kezdőoldal » Utazás » Európa » Meddig kell érvényesnek...

Meddig kell érvényesnek lennie a személyi igazolványnak, ha Görögországba akarok kiutazni?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy három hónapig, de nemrég azt hallottam, hogy hat hónap a minimum. Abba viszont már nem férnék bele...

2013. aug. 4. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyinél nem számít! Csak útlevél esetén
2013. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel utazol?
2013. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aznap legyen érvényes amikor jössz haza. Ennyi. Abba meg gondolom beleférsz.
2013. aug. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
55%
visszautazástól számitolag min. 6 honappig!
2013. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"visszautazástól számitolag min. 6 honappig!"


Hülyeséget minek terjesztesz? Ha meg viccből írtad akkor szólok, hogy ez nem a humor kategória.

Uniós országról beszélünk, elég ha addig érvényes amíg haza nem jön. Aztán ha pont úgy jár le akkor nyaralás után irány az okmányiroda. :-)

2013. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresztül megy Szerbián, Bosznián vagy Macedónián, akkor már nem csak EU-s országokról beszélünk. Én ezért kérdeztem, hogy mivel utazik, de nem vette a fáradtságot, hogy válaszoljon.
2013. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs, igazad van. De a kérdésben Görögország szerepel. Gondoltam repcsivel megy, mert ha más országot is érint akkor talán megemlítette volna...
2013. aug. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves hatodik válaszadó!

Vettem volna a fáradtságot a válaszadásra, ha esetleg tudtam volna, hogy további válaszok is érkeztek... Busszal utaztam egyébként, és semmiféle probléma nem volt, bár ezt egyértelművé is tette az utazási iroda, csak egyesek figyelmetlenek voltak. Azért köszönöm mindenkinek a választ!

2013. okt. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!