Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik villamosmérnöki egyetem...

Melyik villamosmérnöki egyetemet ajánljátok ?

Figyelt kérdés
Szeretném a tanulmányaimat külföldön folytatni azonban nem vagyok közel sem biztos a döntésemben annak ellenére se, hogy már rengeteg egyetemről olvastam a neten. Ha tudnátok nekem egyetemeket javasolni vagy esetleg országot nagyon megköszönném (angolul szeretnék tanulni) legfőképpen ezekben az országokban gondolkodtam : Ausztria, Németország, Finnország, köszönöm ha segítetek életem egyik legfontosabb döntésének meghozásában:)

nov. 14. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg Dánia?
nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dániában sajnos tájékozatlan vagyok az oktatási rendszerekkel kapcsolatban ha van bármi tapasztalatod kérlek oszd meg velem
nov. 15. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon áttételesen tudom. Annyi, hogy elég gyakorlatias és jó angollal simán bejutsz. Viszont vagy sok pénzed bánja, vagy dolgoznod kell mellette, mert a megélhetés a mi pénzünkhöz viszonyítva drága.
nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utánanézek az ország adta lehetőségeknek, köszönöm a válaszod, felkeltette az érdeklődésem Dánia iránt :))
nov. 15. 22:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!