Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanul valaki külföldön?

Tanul valaki külföldön?

Figyelt kérdés
Nemzetközi jog irányába szeretnék továbbtanulni, elsősorban Hollandiát, Dániát néztem, és bár próbálok mindennek utánakeresni, sajnos még elég sok nyitott kérdés van előttem. Aki esetleg meg tudná osztani velem a tapasztalatait, annak nagyon megköszönném. Privát üzenetre is igyekszem hamar válaszolni.

jan. 16. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Max mesterképzéseket tudsz szerezni, amiknek önmagában nincs sok értelme.
jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Én tanultam, de sz.r volt és már nem Hollandiában tanulok. Mesterre mentem, egy nagyon jónak mondott egyetemre. Nem volt az. De eléggé friss az élmény, tudok mesélni.
jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok, a negatívakra is. A segítséget előre is köszönöm.
jan. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!