Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldiként mennyi lehetősége...

Külföldiként mennyi lehetőségem van arra, hogy felvegyenek pótjelentkezéssel az egyik kollégiumba? Legalább 7-8 órákat kell ulaznom busszal a hazámig. Költségem pedig nincs arra, hogy albérletet vegyek ki 1 évig. Egy felsőéves kérdése.

Figyelt kérdés

máj. 25. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jelentkeztél a hazád egyik egyetemére, ha tudtad, hogy ilyen gondokkal küzdesz? Egyébként általános jelentkezéssel is nagyon nehéz jó koleszba bekerülni, pótnál meg még rosszba se igazán marad hely. Nincs olyan opció (ha nem pesti az egyetem, akkor megvalósítható) hogy összeköltözöl 3-4 emberrel és így havi 30-40ért kijönne +rezsi?
máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lekéstem, mert elsőéves hallgató vagyok.
máj. 25. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!