Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lemaradtam az ELTE felsőéves...

Lemaradtam az ELTE felsőéves kollégiumi jelentkezésről, van még esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
Én szerencsétlen nem tájékozódtam normálisan a kollégiumi jelentkezésről, és nemrég szembesültem vele, hogy lemaradtam. Ilyenkor van bármilyen lehetőségem? Pótjelentkezés, vagy akármi? Az "így jártál" válaszokkal nem igazán szeretnék találkozni...(kivéve, ha tényleg így jártam) Köszi előre is!

2021. máj. 14. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Lehet én vagyok tájékozatlan, de én nem igazán értem a kérdést. Nem elsőévest akartál írni?
2021. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, felsőéves. Nemrég zárult le a jelentkezési határidő.
2021. máj. 14. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos így jártál, a legtöbb koliban nincs pótjelentkezés. Várólista igen, de oda azok kerülnek, akik már jelentkeztek és eredetileg nem jutottak volna be, de valaki visszamondta a helyét...
2021. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem ez ennyi volt. Érdekes, nálunk júniusban már az eredménye is megvolt a felsős kolis pályázatoknak. Ha nagyon jó indokot van, érdemes lehet írni a kolinak, sokat nem veszíthetsz vele, de azt javaslom sürgősen kezdj el albit keresni.
2021. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak magánkollégiumok, kicsit drágább, mint egy koli, diákszállások, amik magánkézben vannak, de koliba nem valószínű a bejutásod.


Esetleg amit megpróbálhatsz, hogy ELTE-s csoportba kiírod, hogy sürgősen keresel szállást/lakótársat/szobatársat/akármi mást, mert elnézted a kolit. A KolHöknek írhatsz, de nem hiszem hogy meg tudják oldani ők sem a helyed.

2021. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!