Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus: biztosan vissza kell...

Erasmus: biztosan vissza kell fizetnem valamennyi ösztöndíjat, ha hamarabb megyek haza?

Figyelt kérdés
A ösztöndíjszerződés szerint időarányosan vissza kell fizetnem az ösztöndíj egy részét, ha hazamegyek, mielőtt letelne az az idő, amire a pénzt kaptam. Na most, én kb. 20-25 nappal hamarabb szeretnék hazamenni, mivel a tanulmányi programomat be tudom hamarabb fejezni (és egyéb okok miatt is haza kell mennem). Viszont ha nem muszáj, nem szeretnék pénzt visszafizetni. :) Mi alapján állapítják meg, hogy mikor mentem haza? Mert lesz egy dátum a papírokon, amiket a külföldi egyetemtől kapok a tanulmányi programom befejezése után, de attól én még mondhatom, hogy tovább maradtam a városban/országban... Ötlet?
2010. nov. 14. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem erdekel. 20-25 nap nem nagy ugy, a lenyeg, hogy a programot amiert ki mentel teljesitsed es a kreditek meglegyenek. Senki nem fog semmit ellenorizni. Nekem 12 honapot fizettek, pedig hivatalosan csak 10 honapot voltam kulfoldon (valojaban tenyleg 12-t)...
2010. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, köszi! :)
2010. nov. 15. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:
mit értesz a kreditek meglegyenek alatt?
2013. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!