Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyarországról lehet jelentke...

Magyarországról lehet jelentkezni európai egyetemre? Főként Anglia, Németország, Svájc esetleg Ausztria érdekel!

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy nevet, vagy egy linket tudnál adni? Nem tudom, h hol lehet ennek utánanézni. felvi.hu-n?
2010. dec. 2. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:

ELoszor is mondjuk nezd meg az adott egyetem honlapjat. Aztan erdemes felkeresni egy e-mailben oket, hogy kuldenenek-e bovebb tajekoztatast.

Egy ismerosom is kulfoldre ment, neki kellett egy motivacios levelet is irnia, meg persze felsofoku nyelvvizsgat is le kellett volna raknia, csak neki az amr megvolt elotte.

2010. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

engem is érdekelne, amit te feltettél kérdésnek. Megkérdezhetem, hogy azóta sikerült-e valamelyik országba eljutnod ? Én Svájcra lennék kíváncsi és Németországra.

2011. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!