Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen franciaországi egyetemr...

Milyen franciaországi egyetemre jelentkezhetnék, ha turizmus vagy marketing területén szeretnék mesterszakon továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Nézegettem az egyetemek honlapját, egy párét, de nincs egy olyan francia oldal, mint náluk a felvi.hu? Hol tudnék utánajárni, hogy hol indulnak ilyen szakok? És mik a követlemények a jelentkezéshez?
2010. dec. 3. 20:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen:-) Nincs itt senki, aki tanul, tanult, vagy tanulni akar Franciaországban??? Ennyire ritka dolog lenne?
2010. dec. 6. 17:04
 2/3 anonim válasza:
Ne menj franciaországba... Olyanok mint a románok.. Ezért nem írom nagybetűvel se...
2010. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted, hogy olyanok, mint a románok???

Amúgy én is inkább Spanyolországba mennék, de úgy néztem, ott drágább egy diploma megszerzése...de nem vagyok biztos benne, hogy működnek a dolgok, ezért ha vkinek van még infoja esetleg Spanyolországról is, az is érdekel. De Franciaország is!! :-) Írjatok vmi okosat!!!

2010. dec. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!