Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikában minden gimnázium...

Amerikában minden gimnázium fizetős? Ha igen mennyi egy év átlagosan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb nem. Adókból, állami pénzekből tartják fent őket.


Természetesen csak ottani lakosoknak ingyenes.


Amerikai középiskolába innen csak program keretében mehetsz ki, egyéni úton nem.


Írd be: középiskola külföldön


rengeteg találat lesz, nem olcsó kimenni; de az USA-ba máshogy nem lehet.

2010. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm.

ja nem akarok feltétlenül kimenni, csak kaptunk ösztöndíj ajánlatot 45 000 usd értékben. ez egy kicsit irreálisnak tűnik, úgyhogy érdekel, mennyire lehet sznob hely

2010. dec. 4. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogyan kaptál ösztöndíjat:pályáztál valamin??... mert én ki szeretnék menni angol nyelvű országba tanulni.
2010. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nagyon sznob hely lehet


"The four most expensive schools for day students--Middlesex School and Concord Academy in Massachusetts, Hotchkiss School in Connecticut and Lawrenceville School in New Jersey--all charge more than $30,000 a year.


"


[link]


az efféle iskolák legfőbb "erénye" a


"VÁLOGATOTT" társaság....

2010. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Keveseknek adatik ilyen lehetőség, az az évi tandíj sok magyar családnak a házuk, és minden vagyonuk értéke..


Én mennék, akármilyen sznob is a hely; így nem tudom kifizetni, de ha én kapnék ösztöndíjat, nem haboznék..


Mert később is fog segíteni, ha egyetemre mész; nyelvtudásod jobb lesz, mint a legtöbb high school diplomás amerikaié, kapcsolatokat teremtesz..

2010. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


az ösztöndíjat még nem kaptam meg, csak mutatta az angoltanárom. honlapja ha van is, nem tudok róla, pdf fájlban kaptam.


van egy barátnőm, aki amerikában egy hasonló költségű iskolába jár, és ő ismeri is ezt a szóban forgót, és ő azt mondta, hogy nagyon jó hely, és hogy nem közösítenek ki és nem néznek le, ha szegényebb vagy. ő 40 dollárt kap egy hónapra zsebpénznek.

2010. dec. 6. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Fel tudod tolteni vhova ezt a palyazatot?
2010. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez az ASSIST nevű szervezet lesz szerintem.


Vagy az UWC programja New-Mexicoban.

2010. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

bocsánat kicsit el vagyok havazva (ez nem egy rossz szóvicc akar lenni, jaj)

de ha adtok egy e-mailcímet, elküldöm

2010. dec. 12. 09:24
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézzetek körül.

Én a facebook oldalukon olvastam ugyanerről az ösztöndíjról. [link]

Ott rendszeresen mutogatják a hasonló pályázatokat, szóval érdemes rákeresni szerintem.

2010. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!