Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Haa Aupair szeretnék lenni...

Haa Aupair szeretnék lenni érdemes elvégezni egy csecsemőgondozós tanfolyamot? Ez talán jobban imponálna?

Figyelt kérdés
g
2010. dec. 27. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lányok ezrei helyezkednek el au pairként mindenféle szakirányú végzettség nélkül..nem ezen múlik. De ha te felkészültebbnek éreznéd magad egy ilyen tanfolyammal, persze végezd el, de szerintem felkészülésnek pár szakirodalom is megteszi.
2010. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én Au Pair vagyok Németországban, és igazából semmi konkrét tapasztalatom nem volt, mielőtt kimentem. Egy unokahúgom van, akivel néha szoktam foglalkozni, vele csináltunk egy képet. Szerintem ez mindenkép imponáló lehet, ha gyerekekkel vagy lefotózva. Egyébként meg ne aggódj a tapasztalat miatt, majd belejössz, ez nálam is így volt. :) Az a lényeg, hogy kedves, aranyos, és alkalmazkódó legyél! Én egy tiszta hosszú motivációs levelet írtam, nálam ez volt az ok, amiért a család kiválasztott.
2010. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tapasztalat többet ér a tanfolyamnál, a referencia is; egy kicsit belekóstolhatnál itthon, rokonok, ismerősök biztos segítenének!
2010. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!