Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Létezik olcsó, és jó intenzív...

Létezik olcsó, és jó intenzív német tanfolyamot Bécsben?

Figyelt kérdés
Bécsben szeretnék tanulni németet, mert nyáron kiköltözöm a barátomhoz, aki osztrák és Bécsben él. Nézegettük a neten, de nagyon drága mindegyik tanfolyam.... :S A munka meg csak némettel lehetséges!! :S Köszi a válaszokat!!!
2009. máj. 28. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nemtudom hogy hol, és mennyiért van, de szerintem biztosan van! Keresgéljetek tovább, kérdezősködjetek. Aztán ha végképp nincsen semmi, keress egy osztrák magyar céget, hátha oda felvesznek.
2009. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

drágának érzed azt a 700-1000 eurót 4-6 hétre? Szerinted ha itthon elmész magántanárhoz, 6 hét alatt mit tanít meg neked? Ha még sosem tanultál németet 6 hét alatt az alapfokot sem éred el.. Nemhogy egy erős középfokot, amivel már bátran vállalhatsz munkát.. Sokkal könnyebb anyanyelvi környezetben tanulni.

Az ÖSD osztrák nyelvvizsga, biztos van kurzusa, ahogy a Goethe Institut vagy a TELC is biztos jelen van Bécsban, hiába német..

Vagy keress skype-on vagy egyéb helyeken némettanárokat, vegyél könyveket és az ő segítségével tanulj magadtól.

Hidd el, ezek az összegek csak nekünk tűnik drágának, NY-on jól keresnek, ahoz a fizetéshez viszonyítva nem is olyan drága...

2009. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is résztvennék egy ilyen tanfolyamon. győri vagyok és esetleg együtt mehetnénk az okatásra. Pénzem lenne rá.
2010. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!