Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megoldható a levelzős szak...

Megoldható a levelzős szak Magyarországon, akkor ha külföldön élek?

Figyelt kérdés
Most jelentkezek egyetemre, de nyáron költözünk ki amerikába egy évre, de én szeretném ha meglenne a diplomám, csak nem tudom hogy ez megoldható e ha levelzősön vagyok. De nem tudok bejárni minden hónapban, max csak vizsgákra? Van ilyen? vagy meg lehet ezt beszélni ha felvettek??
2011. jan. 5. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem távoktatásnak hívják. Levelezőn be kell menni, bár tanára válogatja, de olyanról nem nagyon hallottam, hogy csak vizsgára kellett volna. Egyéni tantervet persze lehet kérvényezni.
2011. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ha bemegyek megbeszélni, akkor megvalósulhat? köszönöm a választ
2011. jan. 5. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

A levezőre pedig rá tudsz az oldalon belül keresni, sokszor szó esett róla.

2011. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én távoktatásra járok épp ezért. (KJF) Félévente 2 konzultációnk van és tárgyanként 2 óra on-line, nagyon jól felépített órák ezek és a tanárok is normálisan állnak hozzánk. Itt kapsz segédanyagot, leckéket, levelezőn nem és oda sűrűbben be kell járnod. Persze a távoktatás fizetős!
2011. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!