Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Olyanoktól szeretnék segítsége...

Olyanoktól szeretnék segítséget akik részt vettek ilyen cserediák programban, hogy mik a tapasztalataik és, hogy melyik szervezetnél lenne a legérdemesebb kiutazni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

YFU.

A 2008/2009es évben voltam Amerikában. Nagyszerű tapasztalat volt, nagyszerű év!

2011. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
En meg pont a YFU-t nem ajanlanam senkinek. Velem (meg tobb masik diakkal) marha szemetek voltak es hazudtak nekem is meg a csaldomnak is... Raadasul a szolgaltatasukat sokkal olcsobban is meg lehet oldani...
2011. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit csinált a yfu?
2011. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%

GYERE A YFU-VAL!!! ;D

Üdv: Sajtos :DDDDDDDDD

2011. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Itt leirtam, hogy azok a szemetek a YFU-nal velem hogyan bantak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2011. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az INTO-ról mit gondoltok ??????? Az is olyan rossz mint ahogy az YFU-t mondják ??
2011. jan. 20. 10:24
 7/8 anonim válasza:

Én ebben az évben vagyok cserediákként Amerikában az INTO-val és csak jókat tudok róluk mondani. Bár én jókat hallottam a YFU-ról is, de azért választottam az intot, mert többet kapsz kevesebbért, valamint nekem nagy negativumnak számitott a YFU-nál, hogy az egy év alatt 3 családnál laksz, nem egynél.

Az Into az első pillanattól kezdve nagyon percizen és jól kezelte az utamat. Az orentációs hétvége hasznos volt, és azóta is tartom a kapcsolatot több, ott megismert cserediákkal. Eddig még nem fordult elő, hogy valakinek ne találtak volna cserediákot. Bár olyan van, hogy csak késő augusztusban (sajnos a gazdasági válság és a költségcsökkentések miatt sok iskola és család nem engedhet meg annyi cserediákot, mint előtte...) kapsz családot. Ezért is nagyon előnyös az, hogy az árban előre benne van a repülöjegy, igy nem kell 400.000 fizetned érte plusz költségként. Velem ez történt, és már csak ezért is nagyon örülök hogy végül az Intot választottam. Sajnos családot kellett váltanom és amikor problémáim voltak több levelet váltottam az ügyintézőmmel, sokat segitett tanácsot adott és felvette a kapcsolatot az itteni partnerszervezettel. Csak ajánlani tudom őket! Ha bármilyen más kérdésed is van a programmal kapcsolatban irj nyugodtan emailt, vagy akár beleolvashatsz a blogomba is: [link]

2011. jan. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem meg pont az Into-val volt dolgom és gondom. Úgy néz ki, hogy az egész cserediákság nagyban szerencse kérdése. Ha jól kijössz a családdal, akkor nem lesz probléma. Ha nem, de jó a helyi képviselőd, és segít megoldani a problémákat, akkor sincs baj. De ha ilyenkor a helyi képviselő is béna, alkalmatlan, kezdő, akkor az egész egy rémálom! A magyarországi szervezet meg csak egy közvetítő, mert a kintiek intézik a dolgaidat a kintlét alatt!
2012. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!