Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A Rotary cserediák programról...

A Rotary cserediák programról tapasztalatok? Mekkora procedúra volt még kijutottál stb?

Figyelt kérdés
Szeretnék gimnázium harmadikban kimenni egy évre Amerikába Rotary cserediákként,elég sokan részt vettek már rajta de személyesen sajnos egyet sem ismerek..persze le van írva az oldalra hogy mit kell befizetni stb..de egy kicsit zavaros..ti hogy kezdtetek neki miket kértek miket kellet kitölteni stb..?Abba az országba kerültetek amelyikbe szerettetek volna?És az egyik legfontosabb, újra kellet járni azt a tanévet?
2011. okt. 15. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak olyan tapasztalatot tudok mondani hogy a rotary keretében találkoztam külföldi cserediákokkal.voltak közös programjaink.de van ismerősöm akinek ment ki tesója Amerikába
2011. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Rotary-t személy szerint nem ismerem, de az biztos, hogy újra kell járni itthon azt a tanévet.
2011. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és esetleg más cserediák program?mert néztem hogy a yfu sem drágább..:)meg akkor a többi sem valószínűleg, de persze erről is írhattok még :)
2011. okt. 15. 14:52
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem még nincs tapasztalatom a Rotary-val, bár szeretnék a késöbbiekben kiutazni valahova. De van egy lány a sulinkban, aki tudom, hogy volt kinn tavaly és ő nem ismételt évet, mert kinn is jó tanult, szóval megoldható így is.
2012. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!