Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ajánlanátok olyan egyetemet...

Ajánlanátok olyan egyetemet NYC-ben ahol lehet építészmérnöknek tanulni és viszonylag "olcsó"?

Figyelt kérdés

Olcsó alatt azt értem ,hogy az ottani egyetemek áraihoz viszonyítva olcsó.

Előre köszönöm!


2011. márc. 17. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ird be a keresobe, hogy "School of Architecture in New York" es vizsgald meg, hogy milyen opcioid vannak. Ne csak az arat nezd. Az epiteszmernoki pedig az egyik legdragabb, szoval ha nincs penzed kifizetni legalabb evi 20 ezer dollart tandijra es konyvekre, akkor felejtos (es az meg a nagyon minimum dij, szallassal, konyvekkel szamolva duplaja). Eleve a new yorki egyetemek dragak, szoval talan erdemes lenne bovitened a kort. A google a baratod. Mindenki igy csinalja.
2011. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Igazából nem fontos hogy nyc-ben legyen teljesen jó lenne mondjuk Austin is. A tervem az lenne ,hogy suli mellett dolgoznék és a lakást meg közösen bérelnem másokkal. Nyilván austinba kevesebbet lehet keresni ezért úgy gondoltam ,hogy mindegy hogy nyc vagy Texas.

Vagy azért nem mindegy?

Ha dolgoznék és a szállást viszonylag olcsón megoldanam akkor mennyi pénz kene meg?

Előre köszönöm!


15/f

2011. márc. 18. 09:58
 3/18 anonim válasza:
Inkább azon gondolkodj hogy fogsz kijutni és állampolgárságot szerezni
2011. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kijutni tanulói (F1) vízummal.

Állampolgárság meg még messze van ,de egyetem után nagy az esélye ,hogy felvesz egy cég.

De most nem ez a kérdés...

2011. márc. 19. 23:52
 5/18 anonim ***** válasza:
Legyen ugy, hogy majd felvesz egy ceg egyetem utan...de szerintem ez nem ilyen egyszeru es egyre nehezebb lesz. En epp Austin kornyeken elek es nekem zoldkartyaval, amerikai diplomakkal is nehez volt a munkakereses. Egyik rokonom epiteszmernok (amerikai) es elvesztette a munkajat a valsag miatt, szoval nem tudom, hogy realis vagy-e magaddal. :S
2011. márc. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyebkent azzal tisztaban vagy, hogy F1 vizumnak szigoru szabalyai vannak? Pl. hogy korlatozottan vallalhatsz munkat, amibol alt. annyira jossz ki, hogy el tudod magad valahogy tartani es az F1 vizumhoz fedezet is kell...
2011. márc. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tudom és azzal is tisztában vagyok ,hogy nem olyan könnyű munkát találni de ha nem is maradhatnék akkor itthon is többet érnék egy amerikai diplomával.

Azért köszönöm a választ!

2011. márc. 20. 10:57
 8/18 A kérdező kommentje:

Most lehet ,hogy úgy tűnik ,hogy egy álomvilágban élek.Ez nem így van csak jó lenne ha a kérdésre válaszolnának.(az utolsó kivétel)

Most itt nem az állampolgárságról van szó, hanem a tanulásról és szerintem azon kell előbb gondolkodni mivel ha sikerülne is egyetemre mennem az Usa-ba mire elvégzem az még minimum 7 év.(még 3 év a gimi)

De akkor csak azt kérdezem ,hogy TX-ban kevesebbe kerülne az egyetem elvégzése?

Itt azt értem ,hogy ha a suli melett dolgoznék akkor azt még ki kéne pótolni de mennyivel?TX-ban olcsobb lenne?

Köszönöm az értelmes válaszokat!

2011. márc. 20. 12:08
 9/18 A kérdező kommentje:

Ezt elfelejtettem: Villamos mérnöknek is szívesen tanulnék.

Arra lehet ,hogy nagyobb a kereset az államok-ban?

Köszönöm!

2011. márc. 20. 12:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Az amerikai diplomat nem szeretik Magyarorszagon, mert nem tudjak, hogy mennyit er. Nagy altalanossagban elmondhato, hogy a kulfoldi diplomat sehol sem reszesitik elonyben. A nyelvtudasod miatt lenne elonyod Magyarorszagon szerintem. Nem tudja senki, hogy mire lesz igeny 10 ev mulva.
2011. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!